aparaty rtg orange
zobacz pełną ofertę   przejdź do sklepu

O Firmie

Nasz zespół

Firma Sigmed Sp. z o.o. została założona w 2003 roku przez ludzi, którzy pragnęli osiągnąć sukces. Od początku działalności firma profesjonalnie zajmuje się importem i dystrybucją produktów weterynaryjnych oraz przenośnych aparatów RTG ORANGE. Priorytetem jest wysoka jakość oferowanych produktów. Zadowolenie klientów jest naszym celem nadrzędnym, dlatego życzymy Państwu satysfakcji ze współpracy z naszą firmą.

Długoletnia współpraca z wieloma zagranicznymi partnerami, liderami w świecie produkcji aparatury medycznej, powoduje, że jako Sigmed Sp. z o.o. oferujemy najwyższej klasy aparaturę medyczną, z czego jesteśmy niezwykle dumni. Pragniemy utrzymywać stały kontakt z naszymi Klientami, by móc wspólnie z Nimi tworzyć kompleksowe rozwiązania, dostosowane do indywidualnych wymogów i potrzeb, czego wyrazem są np. szkolenia.

Nasz zespół tworzą specjaliści z różnych obszarów: inżynieria medyczna, zamówienia publiczne, marketing, zarządzanie projektami, gospodarcze stosunki międzynarodowe. Dzięki tak różnorodnym kompetencjom codziennie wypracowujemy dla naszych Klientów oryginalne rozwiązania.

Sigmed - Zaufany Doradca

Sigmed Sp. z o.o. to zaufany doradca w doborze optymalnego rozwiązania oraz w wyborze korzystnego sposobu finansowania zakupu dla każdego - bo nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Naszym klientom zapewniamy miłą i fachową obsługę łącznie z dostępem do alternatywnych źródeł finansowania w postaci kredytów, pożyczek, leasingu.

Dbając o Państwa bezpieczeństwo oraz wygodę podczas wykonywania zdjęcia rtg sprzedajemy sprzęt wiodących producentów w diagnostyce radiologicznej.

Odwiedzając nas można także liczyć na sympatyczną, uprzejmą i rzetelną obsługę. Pracujący u nas technicy to zespół osób z wieloletnim doświadczeniem w swojej dziedzinie.

Z tego miejsca chcemy bardzo serdecznie podziękować naszym stałym klientom, którzy zaufali nam od samego początku istnienia na rynku.

Nowoczesne rozwiązania techniczne

Nowoczesne rozwiązania techniczne zastosowane w aparatach RTG gwarantują możliwość prowadzenia pełnej diagnostyki obrazowej przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa. Szeroka gama aparatów o zróżnicowanych parametrach pozwala na stworzenie prostego w obsłudze zestawu RTG idealnie dopasowanego do potrzeb i możliwości użytkownika. Firma posiada w ofercie 5 modeli aparatów ORANGE (8016 HF, 9020 HF, 1025 HF, 1040 HF, 1060 HF).

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, działającą w sektorze weterynaryjnym od 10 lat. Przywiązujemy wielką wagę do wysokiej jakości świadczonych usług, w tym także usług serwisowych, w zakresie których posiadamy wieloletnie doświadczenie. Posiadamy wyspecjalizowany zespół serwisowy, stale poszerzający swoje kompetencje na szkoleniach zarówno krajowych, jak i zagranicznych.


ul. Mickiewicza 59
PL - 47-253 Cisek
Telefon: +48 (0) 77 487 13 19
Telefax: +48 (0) 77 480 23 16
e-mail: info@sigmed.pl