aparaty rtg orange
zobacz pełną ofertę   przejdź do sklepu

Serwis

Sigmed Sp. z o.o. posiada własny, autoryzowany dział serwisu, w którym pracuje wyspecjalizowany zespół serwisowy stale poszerzający swoje kompetencje na szkoleniach zarówno krajowych, jak i zagranicznych.

Szybki czas reakcji, nastawienie na klienta, rozsądne ceny napraw pogwarancyjnych, rzetelność i miła obsługa. To najczęstsze opinie dotyczące naszego serwisu, jakie słyszymy od naszych Klientów.

Naszych przyszłych Klientów informujemy, a obecnym przypominamy, że Sigmed Sp. z o.o. prowadzi autoryzowany serwis gwarancyjny i pogwarancyjny aparatury na wszystkie produkty występujące w naszej ofercie, jak i te spoza niej. Usługi serwisowe świadczy wykwalifikowany personel techniczny, co daje pewność właściwego funkcjonowania zakupionej aparatury.

Podstawowe usługi serwisowe:

Zgłoszenia serwisowe

Zgłoszenia serwisowe prosimy przesyłać za pośrednictwem formularza serwisowego bezpośrednio ze strony internetowej lub po wydrukowaniu mailem(info@sigmed.pl lub faxem 77 480 23 16) .

W przypadku pytań zachęcamy także do kontaktu telefonicznego z Działem Serwisu pod numerem: (77 487 13 19).

Nasi serwisanci są do Państwa dyspozycji i dojeżdżają do klientów nawet w najdalsze zakątki kraju. Usterki prosimy zgłaszać w godzinach od 7.00 - 17.00 na numer: 77/ 487/13-19 lub 24 godziny na dobę na adres mailowy info@sigmed.pl lub fax 77 840-23-16 . Zaraz po otrzymaniu zgłoszenia kierownik serwisu skontaktuje się z Państwem i określi czas, w jakim jesteśmy w stanie Państwu pomóc i usunąć usterkę.

Dokładamy wszelkich starań aby nasz serwis zadowolił każdego klienta.

Poniżej udostępniamy Państwu formularz dzięki, któremu możecie w łatwy sposób przesłać informację lub zapytanie do naszego działu serwisowego.

SIGMED Sp. z o.o., Ul. Mickiewicza 59, 47-253 Cisek

Pliki do pobrania

pdf_iconFormularz zgłoszenia serwisowego
pdf_iconRaport serwisowy
pdf_iconTabele wartości naświetlania (pies/kot, ssak/ptak/gady, konie)

Autoryzowany serwis

Autoryzowany serwis EcoRay    Autoryzowany serwis ComesElectro S.n.c.   


ul. Mickiewicza 59
PL - 47-253 Cisek
Telefon: +48 (0) 77 487 13 19
Telefax: +48 (0) 77 480 23 16
e-mail: info@sigmed.pl